3-_BOF9678.jpg 5-_MGL7312.jpg 8-DSCF2234.jpg 2-_BOF9658.jpg 6-_MGL1174.jpg 4-_MGL7434.jpg 7-_LEX7026.jpg 1-_BOF9640.jpg 9-_MGL7836.jpg
Wedstrijdschema's
Fluitschema's



Trainingsschema

Dit schema loopt van 21-9-2020 t/m 21-11-2020
Senioren
D01
20:45 - 22:45
V3
Trainer(s)
Bas Bröring
Jeroen de Nooijer
Opmerkingen
D02
20:45 - 22:15
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D10
19:30 - 21:00
V2 - AB
Trainer(s)
Remilio Maduro
Opmerkingen
D17
19:45 - 21:15
V4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ07
18:15 - 19:45
V4 - AB
Trainer(s)
Maximiliaan Koebrugge
Opmerkingen
DJ08
19:45 - 21:15
V4 - CD
Trainer(s)
Boris Vergeer
Stef Kraaij
Opmerkingen
DJ10
18:15 - 19:45
V4 - CD
Trainer(s)
Paul Hospers
Opmerkingen
Junioren A
MA1
19:15 - 20:30
V3 - A
Trainer(s)
Marleen van Heemstra
Stijn van de Sande
Opmerkingen
MA2
19:15 - 20:30
V3 - D
Trainer(s)
Marleen van Heemstra
Opmerkingen
MA3
18:15 - 19:30
V2 - AB
Trainer(s)
Britt Haan
Remilio Maduro
Opmerkingen
Junioren B
MB1
19:30 - 20:45
V3 - BC
Trainer(s)
Mees Leering
Opmerkingen
MB2
19:30 - 20:45
St - BC
Trainer(s)
Frank Rinckes
Opmerkingen
Junioren C
MC1
17:45 - 19:00
St - A
Trainer(s)
Gijs Blauwhof
Maaike Heerschop
Opmerkingen
MC2
17:45 - 19:00
St - D
Trainer(s)
Gijs Blauwhof
Suzanne Tijburg
Opmerkingen
MC4
17:00 - 18:15
V4 - AB
Trainer(s)
Justine von Balluseck
Marit van Koningsveld
Opmerkingen
Junioren D
MD1
16:45 - 18:00
V3 - A
Trainer(s)
Emma Jongen
Maud Gerbrandy
Opmerkingen
MD2
17:00 - 18:15
V3 - BC
Trainer(s)
Feline Broex
Nora Verberne
Opmerkingen
MD4
16:00 - 17:15
V3 - D
Trainer(s)
Nienke van Os
Tessa Dirkzwager
Opmerkingen
Senioren
H01
20:45 - 22:45
St
Trainer(s)
Jorik Smit
Thomas Vetter
Opmerkingen
H03
20:45 - 22:15
V1 - AB
Trainer(s)
Gijs Blauwhof
Opmerkingen
H05
21:00 - 22:30
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H09
19:30 - 21:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H10
21:00 - 22:30
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
HJ2
21:15 - 22:45
V4 - AB
Trainer(s)
Boris Vergeer
Stef Kraaij
Opmerkingen
Junioren A
JA1
19:00 - 20:15
St - A
Trainer(s)
Gijs Blauwhof
Twan van den Berg
Opmerkingen
JA2
19:00 - 20:15
St - D
Trainer(s)
Gijs Blauwhof
Reinier Snethlage
Opmerkingen
Junioren B
JB1
18:15 - 19:30
St - BC
Trainer(s)
Jerome Mies
Opmerkingen
JB2
18:15 - 19:30
V3 - BC
Trainer(s)
Martijn Taminiau
Rody Hofkamp
Opmerkingen
JB4
18:15 - 19:30
V2 - CD
Trainer(s)
Emma Jongen
Frank Rinckes
Opmerkingen
JB5
17:00 - 18:15
V2 - AB
Trainer(s)
Paul Hospers
Opmerkingen
Junioren C
JC1
18:00 - 19:15
V3 - A
Trainer(s)
Anke Telkamp
Sam de Bruijn
Opmerkingen
JC2
18:00 - 19:15
V3 - D
Trainer(s)
Roemer ter Linden
Sander Groenteman
Opmerkingen
JC5
17:00 - 18:15
V2 - CD
Trainer(s)
Frank Rinckes
Opmerkingen
Junioren D
JD1
17:00 - 18:15
St - BC
Trainer(s)
Britt Haan
Opmerkingen
Agenda
5-10  bestuursvergadering
10-10  Scheidsrechtersexamen Senioren
10-10  Scheidsrechtersexamen Senioren
12-10  Sportways hockeykamp op AthenA!
18-10  Scheidsrechtersexamen Senioren
18-10  Scheidsrechtersexamen Senioren
2-11  bestuursvergadering
hele agenda
Athena tweets
Privacy

Alle Sponsoren