1-_BOF9640.jpg 4-_MGL7434.jpg 5-_MGL7312.jpg 2-_BOF9658.jpg 7-_LEX7026.jpg
Wedstrijdschema's
Fluitschema's



Organisatie

Bestuur - Mail
Bart van Asten Voorzitter  mail
Olivier Molenkamp Secretaris  mail
Nils Kostense Penningmeester  mail
Bart van Asten Bestuurder Hockey  mail
Rob Schonk Bestuurder Exploitatie  mail
Hockey - Jongste Jeugd Commissie
Dunya van der Mark Coördinator Jongste Jeugd  mail
Sabine Clemens Categorieleider Benjamins  mail
Koen Advokaat Categorieleider Meisjes O8 - F  mail
Jurgen Schouten Categorieleider Meisjes O9 - E6  mail
Catherine van Campen Categorieleider Meisjes O10 - E8  mail
Janine Schuiling Categorieleider Meisjes O12 - D 1e jaars  mail
Maud Uilenreef Categorieleider Meisjes O12 - D 2e jaars  mail
Lucie de Nooij Categorieleider Jongens O8 - F  mail
Wytse Huidekoper Categorieleider Jongens O9 - E6  mail
Imke Asmussen Categorieleider Jongens O12 - D 1e jaars  mail
Thomas van der Weijden Categorieleider Jongens O10 - E8  mail
Maarten Reuser Categorieleider Jongens O12 - D 2e jaars  mail
Hockey - Junioren Commissie
Edwin Offringa Coördinator Junioren  mail
Ryanne Becking Categorieleider Meisjes O14 - C 1e jaars  mail
Snejana Stambolova Categorieleider Meisjes O14 - C 2e jaars  mail
Zaan Olivier Categorieleider Meisjes O16 - B 1e jaars  mail
Mark Huntjens Categorieleider Meisjes O16 - B 2e jaars  mail
Mark Huntjens Categorieleider Meiden O18 - A 1e jaars  mail
AlbertJan Massier Categorieleider Meiden O18 - A 2e jaars  mail
Jurren Baars Categorieleider Jongens O14 - C 1e jaars  mail
Joyce Mulder Categorieleider Jongens O14 - C 2e jaars  mail
Willem van den Broek Categorieleider Jongens O16 - B  mail
Arnold Jensema Categorieleider Jongens O18 - A  mail
Hockey - Senioren Commissie
Jurjen van Rees Coördinator Senioren  mail
Rosa ter Braak Categorieleider Dames Jong  mail
Catelijne Schoots Categorieleider Dames Regulier  mail
Lex Banning Categorieleider Dames Veteranen  mail
Jurjen van Rees Categorieleider Heren Jong  mail
Jurjen van Rees Categorieleider Heren Regulier  mail
Lex Banning Categorieleider Heren Veteranen  mail
Marco de Vries Categorieleider Trimhockey  mail
Hockey - Technisch Hart
Renee van Aalderen Jeugd Coördinator - Jongste Jeugd  mail
Gijs Blauwhof Jeugd Coördinator Selectie (meisjes)  mail
Evert Stobbe Jeugd Coördinator Selectie (jongens)  mail
Evert Stobbe Jeugd Coördinator - Breedte  mail
Renee van Aalderen Atheense School  mail
Job Brenkman Coördinator Keepers  mail
Gabrielle Luhrman Dames & Heren 1 Manager Dames 1  mail
Marloes van Meeteren Dames & Heren 1 Coach Dames 1  mail
Karin Hallebeek Dames & Heren 1 Manager Heren 1  mail
Jorik Smit Dames & Heren 1 Coach Heren 1  mail
Tom de Bruijn Dames & Heren 1 Assistent Coach H1  mail
Jerome Mies Dames & Heren 1 Assistent Coach D1  mail
Hockey - Wedstrijd Secretariaat
Suzanne Kieft Wedstrijdsecretariaat Algemeen  mail
Charles Dams Wedstrijdsecretaris Jeugd  mail
Kees Jan Kortenhoeven Wedstrijdsecretaris Senioren  mail
Nazli Karabenli Wedstrijdsecretaris Zaal  mail
Sarah Gouwenberg Wedstrijdsecretaris Zaal  mail
Nienke de Jonge DWF Coördinator Senioren Veld  mail
Hockey - Hockey Organisatie
Suzanne Kieft Manager Hockey Organisatie  mail
Nena Both Hockeybureau  mail
Henna Bongers Zaal Commissaris  mail
Hockey - Overig
Maarten Janssen Hockey Adviesraad  mail
Sjoerd Gerbrandy Sportiviteit & Respect  mail
Sjoerd Gerbrandy Tucht  mail
Jan Willem Vlug Arbitrage Voorzitter, CS-opleiding  mail
Maarten Wijdekop Arbitrage Communicatie  mail
Sybrand Hoekstra Arbitrage CS+ opleider  mail
Riekus de Vries Arbitrage CS+ opleider  mail
Roelant Prins Arbitrage Jongste Jeugd spelbegeleiding  mail
Casper van Oort Arbitrage Zaterdag planning  mail
Janiek Dam Arbitrage Zondag planning  mail
Barbara Heemskerk Materiaal Commissie  mail
KantinA
Martijn van der Krogt Commissie  mail
Marco Gaus Coördinator Events  mail
Lan may Khoe Planning  mail
Patou Beckers Bardienst  mail
Marco Gaus Coördinator Inkoop  mail
Marianna Engelsma Zaterdag Dagcoördinator  mail
Accommodatie
Max Weijers Voorzitter  mail
Rik van Dolderen Bouw Commissie  mail
Coen Borren Stichting Acropolis Voorzitter  mail
Bob Post Stichting Acropolis Finance  mail
Lisette Arends Velden Commissie  mail
Commissies - overig
Annemiek Melis Communicatie Commissie  mail
Arjen Huijs Contributie Contributie Commissie  mail
Jasper Egmond Contributie Contributie Commissie  mail
Alexander van Schie Contributie Contributie Commissie  mail
Veronique Berg Rodenberg Evenementen Commissie  mail
Sabine Laudy HRM Commissie  mail
Niels Verfaille ICT Commissie  mail
Herbert Hauer Ledenadministratie Ledenadministratie  mail
George Spaan Ledenadministratie Ledenadministratie  mail
Willemijn Bergsma Ledenadministratie Ledenadministratie  mail
Frank van Nus Ledenadministratie Ledenadministratie  mail
Joyce Mulder Lost and found Commissie  mail
Tom Decates Medische Commissie  mail
Niels Verfaille Support Support  mail
Pieter Ruijssenaars Vertrouwens persoon HC Athena  mail
Tanja Vermeer Vertrouwens persoon HC Athena  mail
Tim Moerkamp Vertrouwens persoon HC Athena  mail
Dafne van den Boom Vrijwilligers Commissie  mail
Kitty Dekkers Webmaster Webmaster  mail
Finance
Jacqueline Gerritsma Hockey  mail
Marco Gaus KantinA  mail
Tobias Kutzewski Kas Commissie  mail
Henna Bongers Zaalhockey  mail
Tessa Blom AthenA Social Club  mail
Jiske van der Kroon Sponsor Commissie  mail
Vertrouwenspersonen Athena
Agenda
6-2  Winter Hockey
8-2  Winter Hockey
8-2  KNHB District Noord-Holland
13-2  Hervatting Veld trainingen O12-18 eerste
13-2  Winter Hockey
13-2  Balkentoernooi O12/14/16/18
15-2  Winter Hockey
hele agenda
Athena tweets
Privacy

Alle Sponsoren