1-_BOF9640.jpg 5-_MGL7312.jpg 2-_BOF9658.jpg 4-_MGL7434.jpg 7-_LEX7026.jpg
Wedstrijdschema's
Fluitschema's



Organisatie

Bestuur - Mail
Katja Hoorn Voorzitter  mail
Olivier Molenkamp Secretaris  mail
Nils Kostense Penningmeester  mail
Maarten Janssen Bestuurder Hockey  mail
Bart van Asten Bestuurder Exploitatie, Accommodatie & Sponsoring  mail
AthenA Social Club
Tessa Blom Lid
Katja Hoorn Bestuursverantwoordelijke
Sportiviteit en Respect - Mail
Sjoerd Gerbrandy Voorzitter
Barend Santen Lid
Jasper Molkenboer Lid
Katja Hoorn Bestuursverantwoordelijke
Vertrouwens personen - Mail
Tanja Vermeer Vertrouwenspersoon  mail
Tim Moerkamp Vertrouwenspersoon  mail
Pieter Ruijssenaars Vertrouwenspersoon  mail
Katja Hoorn Bestuursverantwoordelijke
Communicatie commissie - Mail
Charlotte Moerman Voorzitter
Matthijs van Waveren Lid
Cindy Nieuwenhoff Lid
Amber Heshof Lid
Olivier Molenkamp Bestuursverantwoordelijke
ICT commissie
Niels Verfaille Voorzitter
Gabby Nuchelmans Lid
Henna Bongers Lid
Kitty Dekkers Webmaster  mail
Olivier Molenkamp Bestuursverantwoordelijke
Ledenadministratie - Mail
Herbert Hauer Voorzitter
Frank van Nus Ledenbeheer
George Spaan Ledenbeheer
Nils Kostense Bestuursverantwoordelijke
Contributie Commissie - Mail
Alexander van Schie Voorzitter
Jasper Egmond Lid
Arjen Huijs Lid
Nils Kostense Bestuursverantwoordelijke
Kascontrole commissie
Tobias Kutzewski Voorzitter
Carel van Spanje Lid
Henk Nauta Lid
Nils Kostense Bestuursverantwoordelijke
Financiele commissie
Jacqueline Gerritsma Penningmeester Hockey
Marco Gaus Penningmeester KantinA
Nils Kostense Bestuursverantwoordelijke
Technische staf - Mail
Evert Stobbe Hockeytechnisch Manager
Jacqueline Gerritsma Penningmeester
Gijs Blauwhof Trainingscoordinator
Renee van Aalderen Trainingsstaf
Jeroen de Nooijer Staf D1
Bas Bröring Staf D1
Jorik Smit Staf H1
Tom de Bruijn Staf H1
Maarten Janssen Bestuursverantwoordelijke
Jongste Jeugd commissie (D, E, F, Benjamins) - Mail
Dunya van der Mark Coördinator  mail
Ryanne Becking Categorieleider Meisjes D 2e jrs.  mail
Maud Uilenreef Categorieleider Meisjes D 1e jrs.  mail
Roos Koolhof Categorieleider Jongens D 2e jaars  mail
Maarten Reuser Categorieleider Jongens D 1e jaars  mail
Janine Schuiling Categorieleider Meisjes E 2e jrs.  mail
Catherine van Campen Categorieleider Meisjes E 1e jrs.  mail
Jurgen Schouten Categorieleider Meisjes F  mail
Wytse Huidekoper Categorieleider Jongens F  mail
Koen Advokaat Categorieleider Benjamins  mail
Maarten Janssen Bestuursverantwoordelijke
Jeugd Commissie (A,B,C) - Mail
Edwin Offringa Coordinator Jeugd
Karin Hallebeek Categorieleider Jongens A
Arnold Jensema Categorieleider Jongens B
Jurren Baars Categorieleider Jongens C 1e jaars
Willem van den Broek Categorieleider Jongens C 2e jaars
AlbertJan Massier Categorieleider Meiden A
Mark Huntjens Categorieleider Meiden B
Snejana Stambolova Categorieleider Meisjes C 1e jaars
Zaan Olivier Categorieleider Meisjes C 2e jaars
Maarten Janssen Bestuursverantwoordelijke
Senioren commissie - Mail
Jurjen van Rees Voorzitter & Heren Senioren
Nena Both Dames Jong, Studentenhockey & Zaal
Rosa ter Braak Dames Jong & Studentenhockey
Catelijne Schoots Dames Senioren
Maaike Klaphake Dames Senioren
Lex Banning Veteranen
Marco de Vries Trimhockey
Maarten Janssen Bestuursverantwoordelijke
Wedstrijdsecretariaat
Suzanne Kieft Wedstrijdsecretaris Senioren (veld & zaal)
Charles Dams Wedstrijdsecretaris Jeugd (veld & zaal)
Nienke de Jonge DWF - formulieren
Maarten Janssen Bestuursverantwoordelijke
Zaalhockey commissie - Mail
Henna Bongers Voorzitter
Maarten Janssen Bestuursverantwoordelijke
Scheidsrechters commissie - Mail
Jan Willem Vlug Voorzitter
Roelant Prins Jongste Jeugd
Bart van de Ven Hoofd begeleiding Jeugd scheidsrechters
Riekus de Vries Lid
Maarten Wijdekop Lid
Pim Simons Lid
Casper van Oort Lid
Janiek Dam Lid
Maarten Janssen Bestuursverantwoordelijke
Materialen Commissie - Mail
Barbara Heemskerk Voorzitter
Bas Voeten Lid
Maarten Janssen Bestuursverantwoordelijke
Vrijwilligers commissie - Mail
Muriel Koolstra Voorzitter
Géza Laqueur Recruiter
Annelies van Dijk Recruiter
Dafne van den Boom Recruiter
Bart van Asten Bestuursverantwoordelijke
HRM commissie
Sabine Laudy Voorzitter
Anneke Meulenveld Arbeidsjurist
Geraldine van den Berg HR Manager
Samantha van Oudenhoven HR Manager
Olivier Molenkamp Bestuursverantwoordelijke
Medische commissie - Mail
Pieter Harms Aanspreekpersoon
Kathy van den Boom Aanspreekpersoon
Inge Snelder Lid
Connie Vreugdenhil Lid
Sylvia Hania Lid
Tom Decates Lid
Dione van Dijk Lid
Olivier Molenkamp Bestuursverantwoordelijke
KantinA commissie - Mail
Martijn van der Krogt Voorzitter
Marco Gaus Penningmeester  mail
Patou Beckers Coordinator Barcoordinatoren & Barista's
Paul Smits Coördinator Events  mail
Bart van Asten Bestuursverantwoordelijke
Evenementen commissie - Mail
Veronique Berg Rodenberg Voorzitter
Marco Gaus Penningmeester
Max Weijers Coördinator Techniek
Paul Smits Coordinator Food & Beverage
Aad Kruiswijk Creative/VJ
Rob Schonk Creative / DJ
Myrthe Hoogcarspel Coordinator Senioren evenementen
Heleen Manschot Coordinator Senioren evenementen
Francien Meijer Coordinator Senioren evenementen
Tijn Zwager Coordinator Senioren evenementen
Marieke Cramer Coordinator Jeugd evenementen
Jochem de Roos Coordinator Jeugd evenementen
Bart van Asten Bestuursverantwoordelijke
Accommodatie commissie
Max Weijers Coördinator Techniek
Bart van Asten Bestuursverantwoordelijke
Bouw commissie
Rik van Dolderen Voorzitter
Aad Kruiswijk Lid
Coen Borren Lid
Mik Rijnhart Lid
Bart van Asten Bestuursverantwoordelijke
Klus commissie
Marc Pietryga Voorzitter
Rob Schonk Coordinator Athena Klussen
Aad Kruiswijk Coordinator Athena Klussen
Bart van Asten Bestuursverantwoordelijke
Velden commissie - Mail
Lisette Arends Voorzitter
Johan Andeloe Coördinator Veldheren
Stef Kraaij Veldheer
Boris Vergeer Veldheer
Mik Rijnhart Veldheer
Bart van Asten Bestuursverantwoordelijke
Zaterdagcoordinatie commissie - Mail
Marianna Engelsma Voorzitter  mail
Steven Berendsen Zaterdagochtend coordinator
Roel Voncken Zaterdagochtend coordinator
Mik Rijnhart Zaterdagochtend coordinator
Sanne Tinga Zaterdagochtend coordinator
Marianne Wortelboer Zaterdagochtend coordinator
Guido de Jong Zaterdagochtend coordinator
Edwin Palsma Zaterdagochtend coordinator
Ilse van Loon Zaterdagochtend coordinator
Diederik van Wijk Zaterdagochtend coordinator
Bart van Asten Bestuursverantwoordelijke
Sponsor commissie - Mail
Jiske van der Kroon Voorzitter
Markus Leineweber Lid
Bas Reimink Lid
Sanne Tolsma Lid
Bonny Bentinck Lid
Bart van Asten Bestuursverantwoordelijke
Lost & Found commissie
Joyce Mulder Voorzitter
Bart van Asten Bestuursverantwoordelijke
Verenigingssecretaris - Mail
Donna Reestman Verenigingssecretaris
Stichting Acropolis
Coen Borren Voorzitter
Erna Versteegden Secretaris
Bob Post Penningmeester
Jan Schipper Bestuurslid
Bart van Asten Afgevaardigde HC AthenA
Agenda
6-3  Start lentecompetitie senioren (district
13-3  Hervatting competitie senioren (bond)
hele agenda
Athena tweets
Privacy

Alle Sponsoren