4-_MGL7434.jpg 1-_BOF9640.jpg 2-_BOF9658.jpg 7-_LEX7026.jpg 5-_MGL7312.jpg
Wedstrijdschema's
Fluitschema's




Dames 30+ B

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Gooische D30C 20 46 15 1 4 67 28 0
2 AthenA D30B 20 39 12 3 5 38 19 0
3 Alliance D30A 20 39 11 6 3 52 21 0
4 Pinoké D30C 20 34 10 4 6 48 26 0
5 Bloemendaal D30C 20 33 10 3 7 42 42 0
6 Pinoké D30B 20 32 10 2 8 53 33 0
7 Bennebroek D30A 20 31 10 1 9 48 42 0
8 Alkmaar D30A 20 27 8 3 9 37 36 0
9 Weesp D30A 20 22 7 1 12 27 41 0
10 Amsterdam D30C 20 9 3 0 17 16 75 0
11 Rood-Wit D30B 20 6 2 0 18 10 75 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 jul !Reservering Masters 55+ n.n.b thuis - Stadion de Meer

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Pinoké D30C Alkmaar D30A 7-1
Bloemendaal D30C Weesp D30A 1-1
Pinoké D30B Bennebroek D30A 2-0
AthenA D30B Gooische D30C 3-2
Rood-Wit D30B Alliance D30A 0-7
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Weesp D30A Rood-Wit D30B 1-2
Bennebroek D30A Pinoké D30C 1-3
Gooische D30C Amsterdam D30C 5-1
Alliance D30A Pinoké D30B 2-0
Alkmaar D30A AthenA D30B 2-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Pinoké D30C Pinoké D30B 3-2
Amsterdam D30C Alkmaar D30A 0-3
Bloemendaal D30C Gooische D30C 2-5
AthenA D30B Bennebroek D30A 1-0
Weesp D30A Alliance D30A 0-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Pinoké D30B AthenA D30B 2-2
Alliance D30A Pinoké D30C 1-1
Bennebroek D30A Amsterdam D30C 5-3
Alkmaar D30A Bloemendaal D30C 1-1
Gooische D30C Rood-Wit D30B 6-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Bloemendaal D30C Bennebroek D30A 1-4
Amsterdam D30C Pinoké D30B 0-6
AthenA D30B Pinoké D30C 4-2
Rood-Wit D30B Alkmaar D30A 0-4
Weesp D30A Gooische D30C 1-5
DINSDAG 12 OKTOBER 2021
Alliance D30A AthenA D30B 0-0
Bennebroek D30A Rood-Wit D30B 6-1
VRIJDAG 15 OKTOBER 2021
Pinoké D30B Bloemendaal D30C 4-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Alkmaar D30A Weesp D30A 2-3
Pinoké D30C Amsterdam D30C 2-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Gooische D30C Alliance D30A 3-2
Rood-Wit D30B Pinoké D30B 0-4
Weesp D30A Bennebroek D30A 3-0
Bloemendaal D30C Pinoké D30C 1-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Alkmaar D30A Gooische D30C 1-3
Pinoké D30C Rood-Wit D30B 3-0
Alliance D30A Amsterdam D30C 8-0
Pinoké D30B Weesp D30A 1-2
AthenA D30B Bloemendaal D30C 4-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Bloemendaal D30C Amsterdam D30C 8-0
Gooische D30C Bennebroek D30A 3-4
Rood-Wit D30B AthenA D30B 0-4
Weesp D30A Pinoké D30C 0-3
Alkmaar D30A Alliance D30A 1-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Pinoké D30B Gooische D30C 0-4
Amsterdam D30C Rood-Wit D30B 0-1
Bloemendaal D30C Alliance D30A 3-1
AthenA D30B Weesp D30A 0-2
Bennebroek D30A Alkmaar D30A 2-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Alliance D30A Bennebroek D30A 5-3
Weesp D30A Amsterdam D30C 4-1
Rood-Wit D30B Bloemendaal D30C 1-3
Gooische D30C Pinoké D30C 2-1
Alkmaar D30A Pinoké D30B 0-4
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Amsterdam D30C AthenA D30B 1-0
ZONDAG 13 MAART 2022
Alliance D30A Rood-Wit D30B 4-0
Alkmaar D30A Pinoké D30C 0-1
Gooische D30C AthenA D30B 3-0
Bennebroek D30A Pinoké D30B 1-3
Weesp D30A Bloemendaal D30C 2-4
ZONDAG 20 MAART 2022
Amsterdam D30C Gooische D30C 0-6
AthenA D30B Alkmaar D30A 2-0
Pinoké D30B Alliance D30A 2-2
Pinoké D30C Bennebroek D30A 5-0
ZONDAG 27 MAART 2022
Alkmaar D30A Amsterdam D30C 3-0
Pinoké D30B Pinoké D30C 4-3
Bennebroek D30A AthenA D30B 0-1
Gooische D30C Bloemendaal D30C 2-3
Alliance D30A Weesp D30A 3-1
DINSDAG 29 MAART 2022
Rood-Wit D30B Weesp D30A 0-1
ZONDAG 3 APRIL 2022
Amsterdam D30C Bennebroek D30A 2-6
Bloemendaal D30C Alkmaar D30A 3-1
Pinoké D30C Alliance D30A 2-2
AthenA D30B Pinoké D30B 1-0
ZONDAG 10 APRIL 2022
Alkmaar D30A Rood-Wit D30B 4-0
Gooische D30C Weesp D30A 4-0
Bennebroek D30A Bloemendaal D30C 5-0
Pinoké D30B Amsterdam D30C 5-0
Pinoké D30C AthenA D30B 0-0
DINSDAG 12 APRIL 2022
Rood-Wit D30B Gooische D30C 3-5
ZONDAG 24 APRIL 2022
Bloemendaal D30C Pinoké D30B 3-2
AthenA D30B Alliance D30A 0-2
Rood-Wit D30B Bennebroek D30A 1-3
Amsterdam D30C Pinoké D30C 1-4
Weesp D30A Alkmaar D30A 0-3
ZONDAG 8 MEI 2022
Pinoké D30C Bloemendaal D30C 0-2
Alliance D30A Gooische D30C 4-1
AthenA D30B Amsterdam D30C 5-0
Pinoké D30B Rood-Wit D30B 6-0
Bennebroek D30A Weesp D30A 3-1
ZONDAG 15 MEI 2022
Gooische D30C Alkmaar D30A 4-2
Weesp D30A Pinoké D30B 1-2
Amsterdam D30C Alliance D30A 0-1
Bloemendaal D30C AthenA D30B 1-3
Rood-Wit D30B Pinoké D30C 1-7
ZONDAG 22 MEI 2022
Alliance D30A Alkmaar D30A 0-0
Amsterdam D30C Bloemendaal D30C 1-2
Pinoké D30C Weesp D30A 0-2
AthenA D30B Rood-Wit D30B 4-0
Bennebroek D30A Gooische D30C 1-1
ZONDAG 29 MEI 2022
Rood-Wit D30B Amsterdam D30C 0-2
Alkmaar D30A Bennebroek D30A 3-0
Weesp D30A AthenA D30B 1-3
Gooische D30C Pinoké D30B 2-0
Alliance D30A Bloemendaal D30C 4-0
ZONDAG 12 JUNI 2022
Amsterdam D30C Weesp D30A 3-1
Bennebroek D30A Alliance D30A 4-2
Pinoké D30B Alkmaar D30A 4-5
Bloemendaal D30C Rood-Wit D30B 1-0
Pinoké D30C Gooische D30C 0-1
Vertrouwenspersonen Athena
Agenda
27-6  Online Witte Rook sessie
28-6  Witte Rook (fysiek) E6 tallen
28-6  Witte Rook (fysiek) E8 tallen
29-6  Witte Rook (fysiek) B jeugd
29-6  Witte Rook (fysiek) A jeugd
30-6  KnotsHockeyClinic voor Vervoerregio Amst
30-6  Witte Rook (fysiek) D jeugd
hele agenda
Athena tweets
Privacy

Alle Sponsoren