4-_MGL7434.jpg 7-_LEX7026.jpg 2-_BOF9658.jpg 1-_BOF9640.jpg 5-_MGL7312.jpg
Wedstrijdschema's
Fluitschema's




Dames 30+ A

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 AthenA D30A 19 44 14 2 3 52 28 0
2 Victoria D30A 19 35 10 5 4 59 29 0
3 Terriërs D30A 19 34 11 1 7 56 31 0
4 Craeyenhout D30A 19 32 9 5 5 38 26 0
5 Amsterdam D30B 19 29 8 5 6 33 35 0
6 Rood-Wit D30A 19 26 6 8 5 33 34 0
7 HBS D30A 19 18 5 3 11 28 57 0
8 Leiden D30A 10 17 5 2 3 22 19 0
9 Loenen D30A 19 17 5 2 12 28 52 0
10 HIC D30A 19 14 4 2 13 19 39 0
11 Abcoude D30A 19 14 3 5 11 25 43 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
HIC D30A HBS D30A 1-3
Amsterdam D30B Terriërs D30A 1-9
Victoria D30A Kikkers D30A 4-0
AthenA D30A Craeyenhout D30A 3-0
Loenen D30A Rood-Wit D30A 0-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Abcoude D30A HIC D30A 0-1
Terriërs D30A AthenA D30A 7-2
HBS D30A Victoria D30A 3-2
Rood-Wit D30A Amsterdam D30B 0-0
Kikkers D30A Loenen D30A 0-1
WOENSDAG 22 SEPTEMBER 2021
Craeyenhout D30A Abcoude D30A 2-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Loenen D30A Amsterdam D30B 0-5
Victoria D30A Abcoude D30A 4-1
HBS D30A Kikkers D30A 3-0
HIC D30A Craeyenhout D30A 0-1
AthenA D30A Rood-Wit D30A 4-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Loenen D30A AthenA D30A 1-4
Terriërs D30A HIC D30A 1-0
Kikkers D30A Amsterdam D30B 2-3
Abcoude D30A HBS D30A 1-1
Craeyenhout D30A Victoria D30A 0-3
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Victoria D30A Terriërs D30A 3-2
HIC D30A Rood-Wit D30A 0-0
Abcoude D30A Kikkers D30A 5-1
AthenA D30A Amsterdam D30B 2-0
HBS D30A Craeyenhout D30A 0-3
WOENSDAG 13 OKTOBER 2021
HBS D30A Terriërs D30A 1-4
DONDERDAG 14 OKTOBER 2021
Kikkers D30A AthenA D30A 0-5
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Rood-Wit D30A Victoria D30A 3-3
Loenen D30A HIC D30A 2-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Abcoude D30A Terriërs D30A 1-2
Victoria D30A Loenen D30A 2-2
Craeyenhout D30A Kikkers D30A 6-1
HIC D30A Amsterdam D30B 1-2
HBS D30A Rood-Wit D30A 1-3
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Amsterdam D30B Victoria D30A 1-4
Terriërs D30A Craeyenhout D30A 3-0
AthenA D30A HIC D30A 2-1
Loenen D30A HBS D30A 0-2
Rood-Wit D30A Abcoude D30A 2-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
HBS D30A Amsterdam D30B 0-2
Abcoude D30A Loenen D30A 2-0
Craeyenhout D30A Rood-Wit D30A 3-2
Terriërs D30A Kikkers D30A 7-0
Victoria D30A AthenA D30A 5-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Loenen D30A Craeyenhout D30A 0-0
Rood-Wit D30A Terriërs D30A 2-1
Abcoude D30A Amsterdam D30B 2-4
HIC D30A Kikkers D30A 3-1
AthenA D30A HBS D30A 5-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Terriërs D30A Loenen D30A 4-0
Craeyenhout D30A Amsterdam D30B 3-4
Kikkers D30A Rood-Wit D30A 0-3
Abcoude D30A AthenA D30A 0-3
Victoria D30A HIC D30A 2-0
ZONDAG 13 MAART 2022
Leiden D30A Victoria D30A 4-3
Craeyenhout D30A AthenA D30A 0-2
Terriërs D30A Amsterdam D30B 3-0
HBS D30A HIC D30A 5-2
Rood-Wit D30A Loenen D30A 0-3
ZONDAG 20 MAART 2022
Loenen D30A Leiden D30A 1-2
Amsterdam D30B Rood-Wit D30A 2-0
HIC D30A Abcoude D30A 2-2
Victoria D30A HBS D30A 9-0
AthenA D30A Terriërs D30A 3-2
ZONDAG 27 MAART 2022
Amsterdam D30B Loenen D30A 2-4
Abcoude D30A Victoria D30A 0-3
Rood-Wit D30A AthenA D30A 0-4
Leiden D30A HBS D30A 5-2
ZONDAG 3 APRIL 2022
HIC D30A Terriërs D30A 2-4
Amsterdam D30B Leiden D30A 1-1
Victoria D30A Craeyenhout D30A 1-1
HBS D30A Abcoude D30A 0-0
WOENSDAG 6 APRIL 2022
AthenA D30A Loenen D30A 4-2
ZONDAG 10 APRIL 2022
Craeyenhout D30A HBS D30A 4-0
Amsterdam D30B AthenA D30A 1-1
Terriërs D30A Victoria D30A 3-0
Rood-Wit D30A HIC D30A 3-1
Leiden D30A Abcoude D30A 4-2
VRIJDAG 15 APRIL 2022
Craeyenhout D30A HIC D30A 1-0
WOENSDAG 20 APRIL 2022
Victoria D30A Rood-Wit D30A 1-1
DONDERDAG 21 APRIL 2022
Terriërs D30A HBS D30A 1-3
ZONDAG 24 APRIL 2022
HIC D30A Loenen D30A 3-2
Abcoude D30A Craeyenhout D30A 0-2
AthenA D30A Leiden D30A 2-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Rood-Wit D30A HBS D30A 3-0
Leiden D30A Craeyenhout D30A 0-4
Loenen D30A Victoria D30A 1-4
Amsterdam D30B HIC D30A 0-1
VRIJDAG 13 MEI 2022
Terriërs D30A Abcoude D30A 6-2
ZONDAG 15 MEI 2022
Victoria D30A Amsterdam D30B 1-1
Craeyenhout D30A Terriërs D30A 3-1
HBS D30A Loenen D30A 3-6
HIC D30A AthenA D30A 0-3
Abcoude D30A Rood-Wit D30A 1-3
ZONDAG 22 MEI 2022
Leiden D30A Terriërs D30A 3-0
Amsterdam D30B HBS D30A 4-1
AthenA D30A Victoria D30A 4-3
Loenen D30A Abcoude D30A 1-4
Rood-Wit D30A Craeyenhout D30A 4-4
ZONDAG 29 MEI 2022
HBS D30A AthenA D30A 2-2
Craeyenhout D30A Loenen D30A 6-0
Terriërs D30A Rood-Wit D30A 2-2
Amsterdam D30B Abcoude D30A 2-1
Leiden D30A HIC D30A 0-2
ZONDAG 12 JUNI 2022
Loenen D30A Terriërs D30A 3-1
AthenA D30A Abcoude D30A 1-2
Amsterdam D30B Craeyenhout D30A 1-1
HIC D30A Victoria D30A 1-6
Rood-Wit D30A Leiden D30A 2-2
Vertrouwenspersonen Athena
Agenda
27-6  Online Witte Rook sessie
28-6  Witte Rook (fysiek) E6 tallen
28-6  Witte Rook (fysiek) E8 tallen
29-6  Witte Rook (fysiek) B jeugd
29-6  Witte Rook (fysiek) A jeugd
30-6  KnotsHockeyClinic voor Vervoerregio Amst
30-6  Witte Rook (fysiek) D jeugd
hele agenda
Athena tweets
Privacy

Alle Sponsoren